طراحی وب سایت مدرن، کارآمد و کاربر پسند

طراحی وبسایت

طراحی مدرن با رعایت استانداردهای روز

زیبایی قالب گرافیکی و سهولت استفاده از وب سایت طراحی شده نقش به سزایی در جذب کاربران و مخاطبان وب سایت دارد. در همین راستا شرکت شتاب تک با نوآوری و به کارگیری استاندارد های روز، وب سایتی مدرن، زیبا و کارآمد پیاده سازی نموده تا کاربران وب سایت، تجربه ای مطلوب از استفاده از وب سایت طراحی شده داشته باشند.

استفاده از آخرین روش های استاندارد کد نویسی

استفاده از متد های نوین کد نویسی باعث بهره وری از سرعت بالای بارگزاری صفحات وب سایت و همچنین فراهم آوردن امکاناتی خاص و نوین خواهد شد. پشتیبانی از تمامی مرورگرها یکی از ویژگی های مهم در طراحی سایت می باشد، شرکت شتاب تک با استفاده از همین متدها این مهم را برای سفارش دهندگان سایت فراهم می سازد تا با افزایش سهولت استفاده از وب سایت، رضایت کاربران را به دنبال داشته باشد.

نمایش وب سایت بر روی تمامی دستگاه ها (Responsive Design)

با استفاده از طراحی به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) کاربران وب سایت می توانند بدون وابستگی به نوع دستگاه خود و یا سایز نمایشگر، وب سایت طراحی شده را مرور و از امکانات آن بهره مند شوند. این نوع طراحی موجب در دسترس بودن همیشه ی وب سایت خواهد گشت که نتیجه ی آن افزایش کاربران وب سایت نیز خواهد بود.

ارائه پنل مدیریت وب سایت

پنل مدیریت وب سایت، امکاناتی کامل جهت به روز رسانی و مدیریت محتوای وب سایت، در اختیار مدیران سایت قرار می دهد که در این پنل مدیریت امکان استفاده از محیط کد نویسی و همچنین محیط بصری (Visual) وجود دارد. علاوه بر این پنل مدیریت را می توان به چندین زبان ارائه نمود.

رتبه سایت در نتایج جستجو

استاندارد های پیاده سازی وب سایت جهت بهبود سئو (SEO) سایت، یکی از ویژگی های مهم می باشد که در رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ و … تاثیر به سزایی دارد. در همین راستا شرکت شتاب تک در حین پیاده سازی وب سایت ها با رعایت استانداردهای ذکر شده تلاش می نماید تا رتبه وب سایت در نتایج جستجو افزایش نماید.

بهینه سازی وب سایت (SEO)

برای به دست آوردن جایگاهی مناسب در صفحه اول گوگل باید وب سایتی بهینه از نظر اصول کدنویسی و محتوای آن داشت. در همین راستا شرکت شتاب تک در مرحله اول با رعایت اصول کد نویسی در وب سایت های طراحی شده خود این مهم را فراهم می سازد تا موتور های جستجو به شناسایی وب سایت بپردازند و در مرحله بعد با رعایت نکاتی خاص اعم از سرعت بارگذاری صفحات، ساختار صفحات، محتوای وب سایت و … به بهینه سازی وب سایت مورد نظر می پردازد که نتیجه ی رعایت این نکات بهبود رتبه وب سایت در نتایج جستجو می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi